امداد خودرو

امداد خودرو یعنی کمک و امداد به خودرو هایی که به هر دلیلی به مشکل خورده و از ادامه راه و حرکت بازمانده و نیاز به همکاری و کمک برای راه اندازی و حرکت خودرو خود داشته هر کاری نیاز به اصول و قوانینی است که باید آن را رعایت نمود در این وب سایت علاوه بر صرفه اقتصادی و امداد خودرو هدف آموزش امداد خودرو و امداد جاده هم دنبال می کند.با امدادخودرو شهر همراه باشید.

بزرگترین وظایف نیروهای امداد رسانی در سطح محورهای تهران علاوه بر حضو به موقع و سریع خود استفاده از وسیله نقلیه و خودروهای یدک کش ایمن و سالم و پرقدرت است که براحتی بتوانند خودرو آسیب دیده را به مکانیکی یا نمایندگی های مجاز انتقال داده و یا در مواردی خود امدادرسان ها با دانش و علم مکانیکی خود با اجازه از صاحب خودرو و یا راننده خودرو اقدام به تعمیر (مکانیک سیار) و رفع مشکل پیش آمده می کنند.

نمونه هایی از مشکلهای پیش آمده برای انتقال تجربیات بیشتر در این متن ارائه می شود که شامل (پاره شدن سیم کلاچ ، پاره شدن سیم ترمز ، جوش آوردن خودرو بدلایل مختلف ، خاموش شدن خودرو ناسی از کمبود آب یا روغن و … ، اختلال در سیستم برقی خودرو و به سبب آن حتی آتیش گرفتن جزئی خودرو ، تصادف خودرو به خودرو ، تصادف خودرو به گاردریل یا نیوجرسی، در رفتن لاستیک حاصل از سرعت بالا در پیچ و علل مختلف ، ایست ناگهانی خودرو مخصوصا در ماشین های چینی و …) می باشد

باید توجه داشت تمامی رانندگان قبل از شروع حرکت از درب منزل یا محل کار یک سری از مواردی که زیاد به دانش فنی و مهارت مکانیکی ندارد را خودشان سر فرصت چک نمایند همچون آب و روغن خودرو و کار کردن برف پاک کن و پر بودن مخزن آب شیشه برف پاک کن و …. که بسیار حائز اهمیت است.

مطالب مفید:

جرثقیل یدک کشامداد جادهامداد ام وی امامداد هیونداامداد خودرو شبانه روزی

6 Thoughts to “امداد خودرو”

 1. نیما

  با سلام/ ممنون از توضیحات وب سایتتون
  ممنون میشم در رابطه با امداد خودرو و نکات آموزشی به هنگام خرابی خودرو بیشتر مطلب تو سایتتون قرار بدید/
  مخصوصا یدک کش خودرو – امداد ام وی ام – امداد هیوندا- امداد خودرو- امداد خودرو شبانه روزی هستید؟

  1. سلام بر شما بازدیدکننده گرامی
   بله نیما جان ما به صورت 24 ساعته و امداد خودرو شبانه روزی هستیم
   مطالب در دست تهیه و بزودی مطلب جدید در رابطه با امداد خودرو – نکات آموزشی امداد خودرو- امداد جاده – امداد ام وی ام و امداد هیوندا درج خواهد شد.

 2. Asgher

  با تشکر از مطالب مفید امداد خودرو. امداد هیوندا
  واقعا با امداخودرو شما کسی تنها نمیمونه

  1. با تشکر از شما بازدیدکننده گرامی

   این نظر لطف شما است. امداد خودرو و امداد رسانی وظیفه اصلی ما است.

 3. Hamed

  تشکر بابته وب سایت ب روزتون
  تشکر از تیم با تجربه تون تا تماس گرفتم با امداد خودرو سریع خودشونو رسوندن با بهترین تعرفه قیمت امداد هیوندا

  1. با سلام خدمت شما بازدیکننده محترم وب سایت امداد خودرو شهر
   امداد رسانی در اسرع وقت و امداد خودرو به تمامی خودروهایی که به هر علتی از ادامه راه بازمانده و با تیم امداد خودرو شهر تماس گرفته اند وظیفه اصلی و ذاتی این مجموعه است. در صورت هر گونه ارائه پیشنهاد یا انتقاد در خدمت شما هستیم.

Leave a Comment